O nas

Fotomatart to profesjonalne studio prowadzone przez Barbarę i Jacka Matuszak. Studio działa z długoletnią tradycją w wykonywaniu zdjęć. Nasz zakres działania to: fotografia ślubna (plenery w Polsce: nad morzem, w górach, miastach, łąkach; za granicą, w miejscach takich jak: Toskania, Wenecja, Paryż, Praga, Drezno itp.; zdjęcia ślubne w kościele, w urzędzie cywilnym, wesela, zdjęcia ślubne typu reportaż, fotografia studyjna oraz fotografia reklamowa.

Fotografia jest dla nas sposobem na poznawanie świata, ludzi i kultur. Za pomocą zdjęć przekazujemy myśli, uczucia, emocje oraz ważne wydarzenia. Jako fotografowie mamy własny styl fotografii – ponadczasowy, trochę klasyczny, odrobinę nowatorski, elegancki.
Wieloletnie doświadczenie dało nam łatwość kontaktu z klientami, odnajdowanie się w każdej sytuacji i miejscu. Oddajemy się pracy z pasją, zaangażowaniem i łatwością. Cenimy przyjazną atmosferę wpółpracy oraz staramy się zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług, zdjęć i albumów.
Sztuka fotografii od zawsze jest i była dla nas drogą wyrażania ekspresji. Tajniki fotografii zagłębialiśmy się od czasów dzieciństwa, podczas nauki w w ciemni fotograficznej, przynależność do kółka fotograficznego, udziału w wystawach, konkursach otrzymując nagrody lub wyróżnienia. Okres studencki upłynał w profesjonalnym studiu, należącym do rodziców, wtedy to nastąpił największy rozwój naszych umiejętności, pozwolił wykształtować technikę, obserwować trendy, zagłębić pasję do sztuki fotografii.
Nasze ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe przyczyniło się do profesjonalnego rozwoju zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Pozytywne nastawienie, chęci ciągłej nauki i obserwowania trendów w fotografii oraz umiejętności rozmów pozwoliło nam osiągnąc wysoki poziom naszego studia FotomatArt, które zostało docenione przez wiele organizacji fotograficznych na świecie.

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie oraz współpracy, Basia i JacekCHARAKTER PRACY

Chińczycy wierzą iż fotografia jest zatrzymaniem chwili z życia, która nigdy się nie powtórzy, przywiązując wiele wysiłku i uwagi do jej wykonania. Zdjęcia przez nas wykonane mają być naturalne, ukazywać charakter uroczystości, niezależnie czy to będzie ślub cywilny, ślub kościelny a może coraz częściej spotykany ślub humanistyczny. Uwieczniamy najcenniejsze momenty, oddając przy tym przemijające chwile, ludzi i ich osobowości, emocje im towarzyszące i to co ich łączy. Wykonujemy zdjęcia ślubne z pomysłem, żywe, oddające dynamikę i charakter sytuacji, jednocześnie nie ingerując w wydarzenia, dyskretnie chwytając to co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, nie przekraczając granic dobrego taktu. Zdjęcia ślubne: z kościoła, ze ślubu cywilnego i zdjęcia ślubne w plenerze, to nie tylko dokumentacja, to przede wszystkim historia kochających się ludzi i ich bliskich.

CZAS PRACY

Poświęcamy klientom maksimum czasu, nie pracujemy na godziny, chętnie doradzamy, przed uroczystością, w trakcie jej trwania pomagamy i po. Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga ludzi a zabawa w fotografię może być przyjemna nawet dla tych którzy na co dzień nie przepadają za nią. Zdjęcia ślubne w plenerze, sesja narzeczeńska, sesja plenerowa za granicą, fotografia dziecięca, sesja o nazwie macierzyństwo czy nawet zdjęcia aktu, ma być niezapomnianą przygodą. Nasza praca jest dyskretna, stajemy się jej częścią, nawiązujemy kontakt z otoczeniem i ludźmi.

JAKOŚĆ PRACY

Za wszelką cenę, priorytetem naszej pracy jest jakość, nie tylko w fotografowaniu, również w dalszej fazie obróbki zdjęć. Nie mogą być one wyłącznie kiepskim obrazkiem w wersji elektronicznej.Wykonane na dobrym papierze, w odpowiedniej wielkości wydruku i oprawione w trwały i estetyczny album, tak by mogły przetrwać dla następnych pokoleń w ponadczasowej formie.

 logo-fotomatArt

Profesjonalna fotografia ślubna & studio fotograficzne

ul. Farbiarska 11 | 62-050 Mosina
tel. 61 81 97 403 | tel. kom. 607 095 257

studio@fotomat.pl

(Na spotkanie dot. zdjęć ślubnych prosimy umawiać się telefonicznie. Zapraszamy!)


Studio otwarte:

poniedziałek – piątek od 9.00 do 18.00
sobota od 9.00 do 13.00

Zdjęcia do wywołania:
agnieszka@fotomat.pl


 

ispwp wppi_logo

FotomatArt jest oficjalnie członkiem prestiżowego ISPWP (The International Society of Professional Wedding Photographers) – międzynarodowego stowarzyszenia stowarzyszenia profesjonalnych fotografów ślubnych.