Albumy i fotoalbumy

ALBUMY

Albumy ślubne, ekskluzywne albumy wklejane, fotoalbumy, albumy libro, to nasza oferta w końcowym etapie pracy, klient sam może dokonać wyboru jaka będzie oprawa zdjęć. Tylko profesjonalne wydruki nadają zdjęciom życie i stają się zwięczeniem całego wysiłku. Wybieramy tylko najlepsze jakościowo, profesjonalne materiały. Drukujemy zdjęcia na wysokiej jakości papierach z rodziny produktów Fomei Collection i Hanemuhle Fine Art, dzięki czemu uzyskujemy na fotografiach wierne oddanie barw, głębi, nasycenia, ostrości oraz trwałość produktów. Papiery wybieramy zgodnie z ich przeznaczeniem, do fotografii czarno białej materiały oddające głęboką czerń i dobrą biel.

Albumy ślubne są wykonane ręcznie z włoskich materiałów, dzięki czemu są eleganckie i trwałe. Każdy album fotograficzny ma strony o odpowiedniej gramaturze papieru, dobraną okładkę zgodnie z upodobaniem klienta. Okładki wykonane są z włoskich skór o różnej fakturze i kolorystyce, skór ekologicznych lub innych materiałów. Wszystko musi być perfekcyjnie wykonane, estetyczne i trwałe.


Albumy Ślubne - wklejane

Albumy ślubne wklejane to połączenie tradycji i elegancji z utrzymaniem wysokiej jakości oraz ponadczasowego charakteru. Materiały do produkcji albumów sprowadzamy z Włoch, całość wykonana jest ręcznie z precyzją i estetyką. Pojedynczo wklejane zdjęcia w dużym formacie, gwarantują dobry odbiór, każde zdjęcie stanowi indywidualną wartość artystyczną. Zdjęcia w takim albumie mogą być różnych formatów, wykonane na różnych materiałach, w większej ilości niż w przypadku pozostałych albumów. Do każdego rodzaju zdjęć indywidualnie dobieramy profesjonalnie papiery. Tradycyjne albumy wklejane mogą być różnych formatów z dobraną ilością stron, o odpowiedniej gramaturze co gwarantuje zachowanie formy albumu po jego złożeniu. Wszystkie dodatkowo posiadają delikatne pokrowce i pudełka.


FOTOALBUMY

Fotoalbumy to nowoczesne rozwiązanie zbierania zdjęć i ich oprawianie. Zdjęcia bezpośrednio drukowane są na stronie fotoalbumu, dobierany do tego odpowiednie papiery, przekładki oraz klej. Stanowi to ważny element produkcji takiej formy albumu, służący jego trwałości. Profesjonalne papiery o wysokiej jakości pozwalają utrzymać odpowiedni efekt i ponadczasową trwałość albumu.

Proponujemy albumy w różnych formatach z odpowiednią ilością stron, dobieramy okładkę, podobnie jak w przypadku albumów tradycyjnych. Bardzo ważnym elementem przy składaniu takiego nowoczesnego albumu jest odpowiednie dobranie grafiki, zastosowanie indywidualnej formy do wybranych zdjęć. Stosujemy prostą, elegancką grafikę, tak aby wzrok koncentrował się na zdjęciach, nic nie zakłócało ich odbioru. Fotoalbumy wydajemy w pudełkach, co umożliwia bezpieczne ich przechowywanie.


ALBUMY LIBRO

Album Libro to najnowsza forma oprawy fotografii, stanowi połączenie tradycyjnego albumu wklejanego i fotoalbumu z zachowaniem bardzo eleganckiej formy. Libro pozwala na wklejanie wydruków w dużym formacie, jego strony po rozłożeniu oddają efekt podobny do fotoalbumu, bez pergaminowych przekładek. Jednocześnie sposób wklejania zdjęć pozwala na indywidualny dobór papierów w wydruku, zastosowanie stron o grubszej gramaturze pozwala stosować również papiery o grubszej strukturze. Całość daje niesamowity efekt podczas oglądania. Album Libro to ekskluzywny produkt dla najbardziej wymagających odbiorców. Oprawiony w okładkę z włoskiej skóry i zapakowany w pudełko będzie pamiątką na wiele lat.


 

ispwp wppi_logo

FotomatArt jest oficjalnie członkiem prestiżowego ISPWP (The International Society of Professional Wedding Photographers) – międzynarodowego stowarzyszenia stowarzyszenia profesjonalnych fotografów ślubnych.